PsYcH0 Te4m 94.23.6.7:27022 hasło:123

ZApraszamy na serwer klanu PsYcH0 Te4m

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-24 21:17:32

bLuB4?

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 93
Punktów :   

Zwiększanie FPS

FPS ( Frames Per Second, czyli klatki na sekundę) - wartość FPS określa nam szybkość generowania animacji. Im jest ona wyższa, tym lepiej. Aby animacja była płynna i nie wyglądała jak pokaz slajdów musimy mieć przynajmniej 30 FPS (klatek na sekundę) i nie może spadać poniżej, ponieważ oko ludzkie dostrzega średnio około 25-30 fps. W counter-strike 1.6 obraz jest płynny powyżej stałych 40fps, ale niestety ta wartość nie zapewnia nam do końca komfortowej gry, ponieważ w silniku HL1 na którym bazuje cs 1.6 przy wartościach poniżej 60 fps, w czasie strzelania z broni automatycznych takich jak Ak47 lub m4a1 celownik znacznie wolniej się kurczy co zwiększa rozrzut i utrudnia nam celowanie. Natomiast przy wartościach powyżej 100 fps nasza postać zaczyna chodzić wolniej, dlatego zalecaną wartością FPS dla graczy cs’a 1.6 zapewnijącą w pełni komfortową i płynną grę jest 70-100 FPS.


Klikamy prawym przyciskiem myszy na wolnym polu pulpitu i po kolei:

ekran Nvidia [ja mam Nvidie w przypadku innego sterownika niewiem ale wchodzimy w stery od grafy]
następnie szukamy sobie SYNCHRONIZACJĘ PIONOWĄ i ja wyłączamy da nam to jakieś 20-30 FPS więcej


bLuB4?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zizklan.pun.pl www.newunion.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.graznaruto.pun.pl www.ifp.pun.pl